herako Online PVP server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

onlıne pvp 1299 zor server

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak..

2 posters
YazarMesaj
Gm_Kadir

Gm_Kadir

Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak.. Empty
MesajKonu: Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak..   Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak.. EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 6:08 pm

Arkadaşlar adminimizle konustum Server'ı acan arkadası bekliyoruz o geldimi server'ımız bu sefer acılıcak lütfen 1 kac saat daha sabretmenisi istiyoruz Herako ekibi olarak..
tiko_007

MesajKonu: değişiyor mu   Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak.. EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 7:01 pm

ip değişiyor mu bare onu söyleyin ayhan değişiyor diyor da ne olur kaç saat bekliyoruz burda bi açılsa userlerle gelicem en az 25 user gelicek cafeden yaf :S

ADMİN SANA YALVARIYORUM NE OLUR SERVERİ AÇ ALLAH İÇİN
Gm_Kadir

Gm_Kadir

MesajKonu: Geri: Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak..   Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak.. EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 7:05 pm

tiko_007 demiş ki:
ip değişiyor mu bare onu söyleyin ayhan değişiyor diyor da ne olur kaç saat bekliyoruz burda bi açılsa userlerle gelicem en az 25 user gelicek cafeden yaf :S

ADMİN SANA YALVARIYORUM NE OLUR SERVERİ AÇ ALLAH İÇİN

ARKADASIM ANLIYORUM SENİ AMA YAPACAK BİRŞEY YOK SANIRM BENİMDE BİLGİM İP DEĞİŞCEK AMA TAM BİLMİORM ReiS GMYİ BEKLİYORZ O GELİNCE SERVER ONLİNE OLUCAK GİRER 1 SAAT SONRA FALAN AZ DAHA NOLUR

Server Sanırım Bu Aksam Acılıcak..
1 sayfadaki 1 sayfası