herako Online PVP server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

onlıne pvp 1299 zor server

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BEN ADMİN ONUR!!!

3 posters
YazarMesaj
admin1
Admin

BEN ADMİN ONUR!!! Empty
MesajKonu: BEN ADMİN ONUR!!!   BEN ADMİN ONUR!!! EmptySalı Şub. 03, 2009 11:57 pm

beyler ben admin onur serveri açıcaz ins size lagsız bi oyun için ve oyunun bazı açıklarını kapatmak için bu kapatmayı yapmak zorunda kaldım şuan elimde hiçbir bilgi yok ancak hacklemeye çalışan hackerler vardı emin olun bu tamamen benim isteğimle kapatıldı ben kapattım diye geçinen hacker varsa (yada hacker olduğunu düşünen lol! ) inanmayın serveri allahın izniyle cok yakında açıcam belki yarın sabaha hazır olur İYİ FORUMLAR...
http://www.hasanonur58.tr.gg
Gm_AyhaN
moderatör
moderatör
Gm_AyhaN

BEN ADMİN ONUR!!! Empty
MesajKonu: Pff! Yapma Bea Onur! Ac ARTIK!   BEN ADMİN ONUR!!! EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 9:53 am

Onur Userlerin Yarısı Neredeyse Gitmek İstio BELKİDE GİTTİ! :s Acıcaksan AC!
Http://StarHacking.YetkinForum.Com
tiko_007

BEN ADMİN ONUR!!! Empty
MesajKonu: abi   BEN ADMİN ONUR!!! EmptyÇarş. Şub. 04, 2009 4:08 pm

abi açın hadi server yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr açın ya şunu artıq a.q deli olduq lan

BEN ADMİN ONUR!!!
1 sayfadaki 1 sayfası